Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to metoda mało inwazyjnego modelowania sylwetki, polegająca na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej pękanie i likwidację komórek tłuszczowych, a uwolnione tłuszcze są metabolizowane i wydalane z organizmu. W miejscu wstrzyknięcia powstaje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, przez kilka dni może występować miejscowa niewielka bolesność. Ostrzyknięte miejsce można poddać dodatkowo kawitacji ultradźwiękowej, co zwiększa skuteczność zabiegu, bardziej niż każda z metod stosowana oddzielnie.

Lipoliza to metoda , która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonych powikłaniami zabiegów chirurgicznych.
Nie jest to metoda walki z otyłością i odchudzania całego ciała, pomaga w pozbyciu się tkanki tłuszczowej w pewnych, opornych rejonach np podwójny podbródek, „chomiki”, fałd na brzuchu, okolice ud „bryczesy”, okolice pach, kolan, karku, poprzeczny fałd na plecach.

Pełen sukces wymaga serii zabiegów na daną okolicę, najczęściej od 3 do 5.

Cena

Dermastabilon
1amp – 250 zł
2 amp – 350 zł
3 amp – 430 zł
4 amp – 500 zł
5 amp – 550 zł
6 amp – 600 zł

tel. 603 335 133
e-mail: kontakt@anestetica.pl

15 + 14 =