Nici liftingujące

Nici PDO wykonane sa z polidioksanonu, substancji wykazującej pełną zgodność tkankową i całkowicie absorbowanej przez skórę. Użyte do produkcji nici włókno, stosowane dotychczas np. w kardiochirurgii, minimalizuje ryzyko alergii i powikłań, dlatego też jest, chętnie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej.

W ciągu kolejnych tygodni po wykonaniu zabiegu, rozpoczyna się proces regeneracji skóry i stopniowej rewitalizacji, zostaje pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa.
W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się wyraźnie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także koloryt. Efekt rewitalizacji utrzymuje się przez wiele miesięcy i jest widoczny także po całkowitym rozpuszczeniu nici.

Stosowane przez nas nici są wyrobem medycznym klasy III. Posiadają certyfikat najwyższego bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.
Dzięki niciom z systemem haczyków możemy wykonywać zabiegi – liftingu i konturowania twarzy,
wygładzania zmarszczek, korekty kształtu nosa, brwi, kącików ust i oczu, podciągniecia skóry na szyi
Poza mechanicznym działaniem podciągającym stymulują syntezę włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy jakości skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Dzięki tym zabiegom uzyskuje się efekt wyraźnego odmłodzenia skóry.

Nici APTOS – to nici wykonane z kwasu polimlekowego, dzięki czemu mają ogromny potencjał stymulujący odnowę skóry i produkcję nowego kolagenu. Obecne są na rynku od ponad 20 lat, i oferują szeroki wybór różnych rodzajów nici na różne problemy.

Cena
nici rewitalizujące 100 zł/ sztuka
nici liftingujące od 250 zł/ sztukę
Aptos od 1400 zł/ zabieg

tel. 603 335 133
e-mail: kontakt@anestetica.pl

10 + 6 =